Czym jest Insignum?
 
INSIGNUM jest modułowym systemem klasy ERP wspomagającym zarządzanie dowolnej wielkości firmą handlową, handlowo-usługową, handlowo-produkcyjną lub prowadzącą inny rodzaj działalności. INSIGNUM to niezwykle przyjazne dla użytkownika i niezawodne oprogramowanie autorstwa firmy Infover. Najlepszą rekomendację dla niego stanowi kilka tysięcy zadowolonych użytkowników na terenie całego kraju. Moduły systemu INSIGNUM mogą pracować samodzielnie lub jako rozwiązanie w pełni zintegrowane.
 
Technologia 
 
INSIGNUM pracuje w architekturze klient-serwer opartej na bazach danych Microsoft SQL Server. Interfejs użytkownika jest w pełni zgodny ze standardami Windows. Dzięki opracowaniu szeregu autorskich komponentów (filtrowanie, wyszukiwanie, edycja, eksport danych) obsługa jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Technologia SQL połączona z odpowiednią konstrukcją aplikacji gwarantuje pełną transakcyjność, a co za tym idzie – bezpieczeństwo i spójność zapisywanych i przechowywanych informacji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych. Stosowane przez nas bazy są szyfrowane. W wymianie danych stosujemy standard XML, gwarantujący – poprzez zapisywanie i sprawdzanie cyfr kontrolnych – pełne zabezpieczenie przed niepożądaną ingerencją w dane przesyłane w tych plikach.
 
Skalowalność
 
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz dużej dbałości o skalowalność systemu informatycznego INSIGNUM - rozszerzenie zakresu Państwa potrzeb i wymagań w stosunku do programów sprzedażowych i finansowo-księgowych nie jest żadnym problemem.
 

Moduły systemu: 

 
 
 

 

         

Zachęcamy do spotkania z naszym konsultantem, który przybliży korzyści jakie mogą Państwo odnieść z wdrożenia systemu. Indywidualne spotkanie pozwoli na poznanie Państwa potrzeb i prezentację systemu.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu  (41) 367 89 55, (41) 367 89 30, (41) 367 85 28 lub e-mail: insignum@infover.pl