O nas

Infover powstał 1991 roku. Wówczas, wdrożona została pierwsza wersja zaawansowanego sytemu do obsługi dystrybucji prasy firmy Kolporter S.A. Równocześnie trwały prace nad nowoczesnym oprogramowaniem klasy ERP dedykowanym różnej wielkości firmom handlowym i usługowym. Obecnie system sygnowany jest marką Insignum.

Na początku 2002 roku rozpoczęliśmy sprzedaż pełnej gamy modułów Insignum. Na dzień dzisiejszy korzysta z niego kilka tysięcy użytkowników. System doskonale sprawdza się szczególnie w sieciach sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Wdrożyliśmy wiele różnych rozwiązań zawsze kierując się indywidualnymi potrzebami organizacji polskich i międzynarodowych. Z naszych doświadczeń korzystają przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach szczególnie w zakresie dystrybucji, logistyki i planowania.

Oprócz produkcji oprogramowania i urządzeń np. takich jak terminale POS, integrujemy także systemy informatyczne. Większość z nich stale rozwijamy na zlecenie naszych klientów.
 
Wysoką pozycję wśród największych dostawców rozwiązań i usług IT zawdzięczamy doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu posługującego się ujednoliconą metodyką. Infover zatrudnia ponad dwustu wykwalifikowanych architektów systemowych, inżynierów i specjalistów.